Chalupy
Šafara-chalupy III

pastel na papíře, signováno vpravo dole: Šafara 21/2 41, 40x48cm(69x76cm), pasparta, sklo, mohutný patinovaný rám, nepoškozeno

Položka číslo: 373

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Chalupy

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:35:00

hl...cz 5. 10. 2022 20:00:50 1 500 Kč