Jaro na vsi  VELKÝ FORMÁT
Hodek-Jaro na vsi II
Hodek-Jaro na vsi III
Hodek-Jaro na vsi IV
Hodek-Jaro na vsi V
Hodek-Jaro na vsi VI

olej na plátně, signováno vpravo dole: Jos.Hodek 1943, 91x97cm(109x115cm), pastózní malba ve svěžím koloritu, nepoškozeno

Položka číslo: 377

Hodek Josef (1888-1973)
Jaro na vsi VELKÝ FORMÁT

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč

Konec aukce 6. 10. 2022 20:55:00

to...om 3. 10. 2022 9:11:48 9 000 Kč