Amor a Psyché
Boettinger Psyché II
Boettinger Psyché IV
Boettinger-litografie Amor a Psyché
Boettinger záda Amor

lavírovaná kresba tuší, 13x18,5cm(35x37cm), pasparta, zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo, kresebná předloha k litografiím z cyklu Amor a Psyché z roku 1922, toto je jedna z nich

Položka číslo: 382

Boettinger Hugo (1880- 1934)
Amor a Psyché

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 100 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:05:00

re...cz 23. 2. 2023 19:30:35 1 100 Kč
ka...cz 20. 2. 2023 19:13:03 1 000 Kč