Oráč s koňmi
Šafara-oráč V
Šafara-oráč IV

kresba uhlem, signováno vpravo dole: Šafara 42, 43x59cm(70x84cm), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno

Položka číslo: 374

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Oráč s koňmi

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 000 Kč

Příhozy 6

Konec aukce 6. 10. 2022 20:40:00

hl...cz 6. 10. 2022 20:28:39 2 000 Kč auto
dv...cz 6. 10. 2022 20:28:39 1 900 Kč
hl...cz 6. 10. 2022 19:45:13 1 800 Kč auto
dv...cz 6. 10. 2022 19:45:13 1 700 Kč
hl...cz 5. 10. 2022 19:48:53 1 600 Kč
to...om 3. 10. 2022 9:11:18 1 500 Kč