Archiv aukcí

Synecká Naděžda (*1926)
Světlé výšky

kombinovaná technika s leptem, 74x49(tisková plocha), 1996, č.1/1, signováno LD, volný list

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 400 Kč

Konec aukce 24. 10. 2019 20:47:00

Položka číslo: 303

Rolín Viktor (1887-1942)
Partie od Náchoda

olej na dřevě, 37x54(49x66), signováno PD, 1939, vzadu potvrzení pravosti

Vyvolávací cena
3 500 Kč
7 000 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 24. 10. 2019 20:40:00

Položka číslo: 302

Hlavsa Oldřich (1889-1936)
Na Zdobnici

olej na plátně, signováno PD, 62x78(82x97), řezbovaný rám, vzadu štítky z výstav, zachovalé

Vyvolávací cena
9 000 Kč
16 500 Kč

Příhozy 16

Konec aukce 24. 10. 2019 20:34:00

Položka číslo: 298

Graff Carl Anton (1774-1832)
Zámek Děčín

olej na plátně, nesignováno, 19x26(25x32), rám, klasicistní veduta drážďanského malíře krajin, zámek Děčín dle historických zdrojů často zobrazoval

Vyvolávací cena
1 200 Kč
2 300 Kč

Příhozy 12

Položka číslo: 300

Procházka Jaro (1886-1949)
Čertovka

olej na kartónu, signováno PD, 49x63(69x83), pod sklem, štukový rám, vzadu přípis: Mlýny na Čertovce v Praze

Vyvolávací cena
8 000 Kč
12 000 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 24. 10. 2019 20:11:00

Položka číslo: 295

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Žně

olej na kartonu, 48x64(64x81), signováno LD, pod sklem, rám, zachovalé

Vyvolávací cena
7 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 18

Účastníci 8

Konec aukce 24. 10. 2019 20:08:00

Položka číslo: 294

Jansa Václav (1859-1913)
Bárky u Splitu

akvarel, 21x26(40x42), sign.PD: Vács.Jansa 1909 s určením místa, spodní pasparta, původní rámování, na papíře místy skrny

Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč

Konec aukce 18. 7. 2019 20:00:00

Položka číslo: 290

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Kudlanka v dešti

akvarel, kombinovaná technika, sign.dole tužkou, 2003, 62,5x45, volný list

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 30. 5. 2019 20:15:00

Položka číslo: 284

Ostade Adrien van (1610-1685)
Hospodská scéna

akvarelová kresba hnědou sepií, 15,5x13(31x25)cm, signováno vlevo na sudu ligaturou AVO, pasparta, černý lakovaný rám, certifikát pravosti přiložen, odborná expertíza Mgr.Molnárové, žánrová scéna holandského mistra van Ostade, zobrazující rozvernou hospodskou společnost při karbanu, pijatice a poslechu muziky, typická je produkce dvou muzikantů hrajících na housle a dudy, které byly oblíbeným holandským venkovským barokním nástrojem pro svou výraznou znělost a jednoduchost, kresba pochází z holandské sbírky, sběratelská zajímavost

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč

Konec aukce 30. 5. 2019 20:00:00

Položka číslo: 281

Nepraš Karel (1932-2002)
Ptáček II

litografie, 1992, 18 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, 62/100, volný list

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:45:00

Položka číslo: 279

Hřivnáč Tomáš (*1959)
Jak dlouho

suchá jehla, sign.PD, 2018, 39x29,5, č.5/20 II, volný list z novější autorovy produkce

Vyvolávací cena
2 700 Kč
2 700 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:35:00

Položka číslo: 277

zobrazit další