Kytice ve džbánu VĚTŠÍ FORMÁT
Šafara kytice I
Šafara kytice III
Šafara kytice V
Šafara kytice VII

olej na kartónu, 68x47cm(90x68cm s rámem), signováno PD: Šafara, pasparta, sklo, těžký blondelový rám, 100% stav

Položka číslo: 395

Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Kytice ve džbánu VĚTŠÍ FORMÁT

Vyvolávací cena
1 200 Kč
2 300 Kč

Příhozy 11

Konec aukce 18. 5. 2023 20:16:00

to...om 18. 5. 2023 20:12:02 2 300 Kč auto
hl...cz 18. 5. 2023 20:11:11 2 100 Kč auto
to...om 18. 5. 2023 20:11:11 2 000 Kč
hl...cz 18. 5. 2023 20:09:45 1 900 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 20:09:45 1 800 Kč
hl...cz 18. 5. 2023 20:09:15 1 700 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 20:09:15 1 600 Kč
hl...cz 18. 5. 2023 20:08:36 1 500 Kč auto
to...om 15. 5. 2023 19:07:01 1 400 Kč
da...cz 8. 5. 2023 19:56:02 1 300 Kč
to...om 20. 4. 2023 21:05:52 1 200 Kč