Cesta k domovu
Daněk Sedláček Cesta k domovu III
Daněk Sedláček podpis I
Daněk Sedláček záda I

olej na plátně fixovaném na kartónu, 33x46cm(52x65,5cm s rámem),signováno LD: Daněk-Sedláček, sklo, zdobný rám, na rámu mírné defekty, svižná skicovitá autorova malba, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 406

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Cesta k domovu

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:00:00

st...cz 28. 11. 2023 12:18:27 5 000 Kč