Zimní pohled na Hradčany
Zamponi-Hradčany IV
Stretti Zamponi-Pohled na PH IV
Stretti Zamponi-Pohled na PH III

lept s barevnou akvatintou na japanu, 1914, signováno a datováno v desce a tužkou PD, 34x34cm(53x46cm s rámem), pasparta, stříbřený rám

Položka číslo: 388

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Zimní pohled na Hradčany

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 800 Kč

Příhozy 10

Konec aukce 23. 2. 2023 20:39:00

m....cz 23. 2. 2023 20:36:11 3 800 Kč
re...cz 23. 2. 2023 20:35:23 3 700 Kč
m....cz 23. 2. 2023 20:34:13 3 600 Kč
l....cz 23. 2. 2023 20:33:42 3 500 Kč
re...cz 23. 2. 2023 20:31:48 3 400 Kč
l....cz 23. 2. 2023 20:31:28 3 300 Kč
re...cz 23. 2. 2023 20:28:03 3 200 Kč
l....cz 23. 2. 2023 20:23:59 3 100 Kč
re...cz 23. 2. 2023 19:30:59 3 000 Kč
l....cz 23. 2. 2023 10:03:14 2 900 Kč