Nokturno
Wierer podpis II
Wierer III
Wierer IV
Wierer záda

olej na kartónu, 38x31cm(64x53cm s rámem), signováno LD: A.Wierer, pasparta, sklo, blondelový rám, vzadu přípis

Položka číslo: 393

Wierer Alois (1878-1945)
Nokturno

Vyvolávací cena
1 600 Kč
8 500 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 18. 5. 2023 20:04:00

ja...cz 18. 5. 2023 20:00:24 8 500 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 20:00:24 8 000 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:59:48 7 500 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 19:59:48 7 000 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:59:00 6 500 Kč auto
rj...cz 18. 5. 2023 19:58:18 6 000 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:58:04 5 500 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:57:24 2 400 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 19:57:24 2 300 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:56:34 2 200 Kč auto
dv...cz 18. 5. 2023 19:56:34 2 100 Kč
ja...cz 18. 5. 2023 19:54:35 1 800 Kč auto
dv...cz 17. 5. 2023 9:30:31 1 700 Kč
in...cz 15. 5. 2023 14:06:45 1 600 Kč