Pražský hrad v zimě
Stretti Zamponi Hradčany v zimě II
DSCN0272

lept, akvatinta, 36,5 x 34,3cm(56x47cm), signováno LD značeno v desce J. Stretti Zamponi 1912

Položka číslo: 410

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Pražský hrad v zimě

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:20:00

ha...cz 15. 11. 2023 19:06:53 1 500 Kč