Grus Jaroslav (1891-1983)
Motiv od Berounky VELKÝ FORMÁT
olej na kartonu, signováno PD: J.Grus, 70x100cm(85,5x115cm), datováno 1963, původní rám, vzadu štítky, razíko ČFVU a autorský přípis s popisem, rám mírně zašpiněný
- Vyvolávací cena
- 12 000 Kč
- 14 000 Kč
Příhozy 5
Konec aukce 23. 9. 2021 20:40:00
Položka číslo: 347