akvarel a kvaš na oválné slonovinové destičce, signováno vpravo: M.Daffinger, 8x6,5cm, osazeno v historizující kovové montáži se stojkou, pod sklem, z důvodu možného poškození neotevřeno, prozkoumáno přes sklo(zlatá podkladová fólie tudíž neověřena), jedná se o destičku již strojově opracovanou s rýhováním, jemná malba s děleným rukopisem ve vlasech a oděvu, viditelná podkresba, nejedná se o kolorovaný fotografický přenos, větší počet autorových miniatur se nachází v Oblastním muzeu v Chomutově
Položka číslo: 424
Daffinger Moritz Michael (1790-1849)
Dáma s růží
- Vyvolávací cena
- 5 000 Kč
- 5 000 Kč
Konec aukce 17. 10. 2024 20:00:00
dv...cz | 13. 10. 2024 11:11:57 | 5 000 Kč |