Archiv aukcí

Jansa Václav (1859-1913)
V podhradí

lavírovaná kresba tuší, signováno LD: Váczlav Jansa, 26x20cm(59x46cm s rámem), původní pasparta, nový rám, na zadní straně přípis: věž dolní bašty pod hradem Šternberka n.S(Sázavou)

Vyvolávací cena
3 000 Kč
7 500 Kč

Příhozy 20

Konec aukce 17. 10. 2024 20:46:00

Položka číslo: 430

Pasta Oner (*1979)
Alone

serigrafie, 66 x 46 cm, signováno PD tužkou: Pasta Oner 2022, č. 63/100, rám

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč

Konec aukce 17. 10. 2024 20:45:00

Položka číslo: 433

Bouda Pavel (1932-2012)
Co má křídla

olej na sololitu, signováno PD: Bouda, 10x12cm(26x24cm s rámem), vzadu štítek ČFVU, v dolní části podkladu je skvrna

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 300 Kč

Konec aukce 17. 10. 2024 20:35:00

Položka číslo: 431

Lhoták Kamil (1912-1990)
Pařížská nároží

2x litografie, 1958, ilustrace ke knize Karla Hlaváčka-Pařížská nároží, rámováno

Vyvolávací cena
1 300 Kč
1 600 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 17. 10. 2024 20:10:00

Položka číslo: 426

Daffinger Moritz Michael (1790-1849)
Dáma s růží

akvarel a kvaš na oválné slonovinové destičce, signováno vpravo: M.Daffinger, 8x6,5cm, osazeno v historizující kovové montáži se stojkou, pod sklem, z důvodu možného poškození neotevřeno, prozkoumáno přes sklo(zlatá podkladová fólie tudíž neověřena), jedná se o destičku již strojově opracovanou s rýhováním, jemná malba s děleným rukopisem ve vlasech a oděvu, viditelná podkresba, nejedná se o kolorovaný fotografický přenos, větší počet autorových miniatur se nachází v Oblastním muzeu v Chomutově

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 17. 10. 2024 20:00:00

Položka číslo: 424

John Jiří (1923-1972)
Kámen a růže(Srpnová noc)

suchá jehla, 11,5x8cm, signováno vpravo tužkou Jiří John 1970, celkový rozměr s rámem 26x21cm, zachovalé

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 100 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:25:00

Položka číslo: 419

Bouda Pavel (1932-2012)
Imprese

olej na dřevě, 11x10cm(27x24cm s rámem), signováno PD Bouda, autorské rámování, vzadu štítek ČFVU

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:15:00

Položka číslo: 417

Orlik Emil (1870-1932)
Zima v Oslawanu

lept, 29,5x35cm(36x40cm s rámem), signováno PD: Emil Orlik, 1915, luxusní stříbřený rám, vzácný velký lept zimní scény na venkovském sídle von Gompertz Oslawan, mírné poškození papíru v pravém dolním rohu(odřený povrch)

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 200 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:12:00

Položka číslo: 416

Matal Bohumír (1922-1988)
Postava

olej na sololitu, 45x22cm(58x35cm s rámem), signováno PD: Matal 80, 1980, původní adjustace, na zadní straně popis, přiložen posudek Mgr.Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena
30 000 Kč
30 000 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:05:00

Položka číslo: 415

Kulhánek Oldřich (1940-2013)
Metamorfóza

lept, 2011, 20,5x 14,5cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, volný list

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 100 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:00:00

Položka číslo: 414

Istler Josef (1919-2000)
Surreálný objekt

kombinovaná technika, signováno PD: Istler 90, 49x34cm(68x55cm s rámem), pasparta, rám, typicky istlerovská technicky vrstvená surrealistická kompozice s rozevlátým objektem

Vyvolávací cena
10 000 Kč
18 500 Kč

Příhozy 15

Konec aukce 30. 11. 2023 20:39:00

Položka číslo: 413

zobrazit další