Archiv aukcí

Sopko Jiří (1942)
Hlavičky

kolorovaný linoryt, 19x19 cm, signováno uprostřed tužkou, 1996, volný list, ze souboru Jen tak Ivana Wernische

Vyvolávací cena
1 000 Kč
3 000 Kč

Příhozy 18

Účastníci 5

Konec aukce 11. 12. 2025 20:59:00

Položka číslo: 480

Macoun Gustav (1889-1934)
Krajina s horizontem

olej na kartónu, 39x49 cm, (48x58 cm s rámem), signováno vlevo dole: GMacoun, autorova malba ve slavíčkovském pojetí, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
5 000 Kč
10 500 Kč

Příhozy 11

Účastníci 6

Konec aukce 11. 12. 2025 20:42:00

Položka číslo: 479

Ouhel Ivan (1945-2021)
Tři

olej na plátně fixovaném na dřevotřísce, signováno dole uprostřed: I.Ouhel 91, 1991, 32x29 cm, (35x32,5 cm s rámem), explicitní ukázka autorovy tvorby ve které dostál svému stěžejnímu principu vzniku a zániku přírodních dějů za pomoci starého plátna z "čehosi", kterému přiřknul nový vizuální význam, originální autorská adjustace, potvrzení pravosti přiloženo

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2025 20:35:00

Položka číslo: 478

Klimeš Svatopluk (*1944)
Struktury

propalovaná kresba, signováno vpravo dole: 322/85 Klimeš, 1985, 58x41 cm(69x52 cm s rámem), adjustováno v hlubokém rámu

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 600 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 11. 12. 2025 20:25:00

Položka číslo: 476

Plíšková Naděžda (1934-1999)
Mona Lisa

suchá jehla, 43x30 cm (61x46 cm s rámem), signováno vpravo dole: Naděžda Plíšková 1968, pasparta, kovový rám Nielsen

Vyvolávací cena
5 000 Kč
11 000 Kč

Příhozy 13

Konec aukce 11. 12. 2025 20:24:00

Položka číslo: 473

Malý Václav (1874-1935)
Pošmourný den pod Vyšehradem

olej na kartónu, signováno vpravo dole monogramem VM, 48x65 cm(63x79 cm s rámem), vzadu razítko: Výpravna, Nakladatelství Kratochvíl a spol., Praha, Ovocný trh 12, černý lakovaný rám, zachovalé, autorova pragensie v tlumené barevnosti

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 11. 12. 2025 20:15:00

Položka číslo: 474

Procházka Josef (1909 - 1984)
Zdechovický rybník

olej na kartónu, signováno vpravo dole: J.Procházka, 35x50 cm(53x68 cm s rámem), původní rám, kol.r. 1955-59, vzadu štítky a kuriozita-složenky se stokorunovými splátkami za obraz, zcela zachovalé

Vyvolávací cena
7 000 Kč
17 000 Kč

Příhozy 21

Účastníci 6

Konec aukce 11. 12. 2025 20:09:00

Položka číslo: 472

Votlučka Karel (1896-1963)
Přístavní město(Dubrovnik) VĚTŠÍ ROZMĚR

olej na plátně, signováno vpravo dole: K.Votlučka, datování nečitelné, 58x73 cm(73x88 cm s rámem), rám i malba místy lehce poškozeny, zdařile zpracovaný přístavní motiv

Vyvolávací cena
2 000 Kč
7 000 Kč

Příhozy 34

Účastníci 6

Konec aukce 16. 10. 2025 20:51:00

Položka číslo: 468

Suchánek Vladimír (1933 -2021)
Rozhraní VĚTŠÍ FORMÁT

barevná litografie, signováno uprostřed: Vlad.Suchánek, č.97/100, 42,5 x 56,5 cm (59 x 72,5 cm s rámem), datováno v tisku a v textu: 10.9.1988, vzácně se objevující autorova grafika z 80.tých let

Vyvolávací cena
2 000 Kč
8 000 Kč

Příhozy 30

Účastníci 7

Konec aukce 16. 10. 2025 20:49:00

Položka číslo: 464

Zoubek Olbram (1926-2017)
Sergeji ! Drahuno !

reliéfní tisk na papíře, autorský tisk, 42x25 cm, signováno vpravo dole: Olbram Zoubek, volný list, přiloženo potvrzení pravosti Nadačního fondu

Vyvolávací cena
5 000 Kč
8 500 Kč

Příhozy 8

Konec aukce 16. 10. 2025 20:44:00

Položka číslo: 469

Hudeček Antonín (1872-1941)
Chalupy v Bukavici

olej na kartónu, signováno vpravo dole tužkou: Ant.Hudeček, 49x65 cm, reprezentativní rám, vzadu pod krycím kartonem potvrzení pravosti Galerie Štěpánek, certifikát pravosti přiložen, malba z doby pobytu autora v Bukavici u Police na Metují, cca 1910-1915, velmi zachovalé

Vyvolávací cena
8 000 Kč
17 000 Kč

Příhozy 19

Konec aukce 16. 10. 2025 20:38:00

Položka číslo: 467

Macek Zdeněk (1905 -1987)
Modrá hlava

olej na plátně, 50 x 40 cm, signováno vlevo nahoře: Macek 67(1967), lišta 2cm, experimentátorsky pojatá hlava do které je vidět, zelenomodrá hlava s výraznými černými obrysy na rudém pozadí, malba méně známého představitele abstrakce, několik prodejů realizováno galerií Kodl

Vyvolávací cena
6 000 Kč
8 000 Kč

Příhozy 5

Konec aukce 16. 10. 2025 20:31:00

Položka číslo: 466

zobrazit další