Archiv aukcí

John Jiří (1923-1972)
Kámen a růže(Srpnová noc)

suchá jehla, 11,5x8cm, signováno vpravo tužkou Jiří John 1970, celkový rozměr s rámem 26x21cm, zachovalé

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 100 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:25:00

Položka číslo: 419

Bouda Pavel (1932-2012)
Imprese

olej na dřevě, 11x10cm(27x24cm s rámem), signováno PD Bouda, autorské rámování, vzadu štítek ČFVU

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:15:00

Položka číslo: 417

Orlik Emil (1870-1932)
Zima v Oslawanu

lept, 29,5x35cm(36x40cm s rámem), signováno PD: Emil Orlik, 1915, luxusní stříbřený rám, vzácný velký lept zimní scény na venkovském sídle von Gompertz Oslawan, mírné poškození papíru v pravém dolním rohu(odřený povrch)

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 200 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:12:00

Položka číslo: 416

Matal Bohumír (1922-1988)
Postava

olej na sololitu, 45x22cm(58x35cm s rámem), signováno PD: Matal 80, 1980, původní adjustace, na zadní straně popis, přiložen posudek Mgr.Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena
30 000 Kč
30 000 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:05:00

Položka číslo: 415

Kulhánek Oldřich (1940-2013)
Metamorfóza

lept, 2011, 20,5x 14,5cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, volný list

Vyvolávací cena
5 000 Kč
6 100 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:00:00

Položka číslo: 414

Istler Josef (1919-2000)
Surreálný objekt

kombinovaná technika, signováno PD: Istler 90, 49x34cm(68x55cm s rámem), pasparta, rám, typicky istlerovská technicky vrstvená surrealistická kompozice s rozevlátým objektem

Vyvolávací cena
10 000 Kč
18 500 Kč

Příhozy 15

Konec aukce 30. 11. 2023 20:39:00

Položka číslo: 413

Žemlička Bohumil (1938-2013)
Figura II

olej, písek, laky, malba na kartónu, výrazná autorova práce v intencích informelní malby a objektu, nalepeno na podkladu, signováno uprostřed dole tužkou: Žemlička 64(1964), 37x25,5cm(69x52cm s rámem), pasparta, sklo, rám

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:32:00

Položka číslo: 412

Hynais Vojtěch (1854-1925)
Prokůpkovi

kruhová akvarelová malba/kresba s věnováním, průměr kruhu 22cm,( rozměr s rámem 33x33cm), kruhová pasparta, signováno monogramem VH, rám, jedná se zřejmě o památeční kresbu k příležitosti narození dítěte s poměrně složitou kompozicí dětského portrétu v různých pozicích, doplněnou hračkami a v levé části dokonce postavou sebe samého při kreslení portrétu, ve spodní části je pod římsou zobrazena alegorická postava Štěstěny s hořícím srdcem na vahách, na rámu mírná poškození

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:25:00

Položka číslo: 411

Čchi Paj-š', Qí Báishí (1864-1957)
Kniha obrazů

konvolut 22 barevných dřevořezů mistra Čchi Paj-š'e v brokátových deskách, 31,5x22cm, vydáno galerií Žung-pao-čaj v Pekingu roku 1952, velmi dobrý stav, Čchi je považován za největšího čínského mistra umění 20.stol.

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:15:00

Položka číslo: 409

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Cesta k domovu

olej na plátně fixovaném na kartónu, 33x46cm(52x65,5cm s rámem),signováno LD: Daněk-Sedláček, sklo, zdobný rám, na rámu mírné defekty, svižná skicovitá autorova malba, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:00:00

Položka číslo: 406

Preissig Vojtěch (1873-1944)
Vesnička

dřevoryt na ručním papíře, signováno PD tužkou: Vojt.Preissig, 8,5x12,5cm(22x24cm s rámem), pasparta, kazetový rám, kol.r.1905, na papíře skvrnky

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 18. 5. 2023 20:50:00

Položka číslo: 403

zobrazit další