olej na dřevě, 11x10cm(27x24cm s rámem), signováno PD Bouda, autorské rámování, vzadu štítek ČFVU
Položka číslo: 417
Bouda Pavel (1932-2012)
Imprese
- Vyvolávací cena
- 2 000 Kč
- 2 000 Kč
Konec aukce 18. 4. 2024 20:15:00
an...cz | 18. 4. 2024 20:06:13 | 2 000 Kč |