Pařížská nároží
Lhoták nároží II
Lhoták nároží záda
Lhoták Jane VI
Lhoták Jane I
Lhoták Jane záda

2x litografie, 1958, ilustrace ke knize Karla Hlaváčka-Pařížská nároží, rámováno

Položka číslo: 426

Lhoták Kamil (1912-1990)
Pařížská nároží

Vyvolávací cena
1 300 Kč
1 600 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 17. 10. 2024 20:10:00

an...cz 17. 10. 2024 19:52:11 1 600 Kč
re...cz 17. 10. 2024 18:16:32 1 500 Kč
an...cz 16. 10. 2024 19:49:56 1 400 Kč
ja...cz 16. 10. 2024 15:34:38 1 300 Kč