Načeradský Jiří (1939- 2014)

český malíř, grafik, vysokoškolský pedagog, významný představitel českého moderního umění, jeho díla jsou charakteristická zaměřením na lidskou postavu, někdy s erotickým a sexuálním podtextem, zastoupen v mnoha českých galeriích, několik obrazů vystavuje Centre Georges Pompidou v Paříži, člen volného sdružení 12/15

Zdroj: Artplus

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Kudlanka v dešti

akvarel, kombinovaná technika, sign.dole tužkou, 2003, 62,5x45, volný list

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 30. 5. 2019 20:15:00

Položka číslo: 284

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Ležící akt

akvarel, tuš, papír, 1991, 19,5 x 29,5(30x40) cm, sign. PD Načeradský 91, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:40:00

Položka číslo: 229

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Vizionář

kombinovaná technika, tuš, běloba, rudka, sign.PD tužkou, 41,5x59(47x65), oboustranná kresba - rámováno, na druhé straně postava ženy, černý rám

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 21:55:00

Položka číslo: 117

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Muž a žena

kresba tuší, sign.dole uprostřed tužkou, 59x42, volný list, oboustranná kresba

Vyvolávací cena
600 Kč
800 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:30:00

Položka číslo: 85