Vizionář
Načeradský-Vizionář III
Načeradský- kresba druhá strana

kombinovaná technika, tuš, běloba, rudka, sign.PD tužkou, 41,5x59(47x65), oboustranná kresba - rámováno, na druhé straně postava ženy, černý rám

Položka číslo: 117

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Vizionář

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 21:55:00

rj...cz 31. 3. 2017 19:00:13 1 000 Kč auto