Kudlanka v dešti
Načeradský-Kudlanka v dešti, akvarel, komb.tech.
Načeradský-podpis

akvarel, kombinovaná technika, sign.dole tužkou, 2003, 62,5x45, volný list

Položka číslo: 284

Načeradský Jiří (1939- 2014)
Kudlanka v dešti

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč

Konec aukce 30. 5. 2019 20:15:00

ka...cz 30. 5. 2019 19:22:54 2 000 Kč