Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Žně
olej na kartonu, 48x64(64x81), signováno LD, pod sklem, rám, zachovalé
- Vyvolávací cena
- 7 000 Kč
- 15 500 Kč
Příhozy 18
Účastníci 8
Konec aukce 24. 10. 2019 20:08:00
Položka číslo: 294