kresba uhlem, signováno vpravo dole: Šafara 42, 43x59cm(70x84cm), pasparta, sklo, rám, nepoškozeno
Položka číslo: 374
Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Oráč s koňmi
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 2 000 Kč
Příhozy 6
Konec aukce 6. 10. 2022 20:40:00
hl...cz | 6. 10. 2022 20:28:39 | 2 000 Kč | auto |
dv...cz | 6. 10. 2022 20:28:39 | 1 900 Kč | |
hl...cz | 6. 10. 2022 19:45:13 | 1 800 Kč | auto |
dv...cz | 6. 10. 2022 19:45:13 | 1 700 Kč | |
hl...cz | 5. 10. 2022 19:48:53 | 1 600 Kč | |
to...om | 3. 10. 2022 9:11:18 | 1 500 Kč |