olej na kartonu, signováno PD: Daněk-Sedláček, 22x30cm(30x38cm), hluboký profilovaný rám, nepoškozeno, drobná koloristicky vytříbená krajinomalba
Položka číslo: 379
Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Večer v Polabí
- Vyvolávací cena
- 5 000 Kč
- 6 000 Kč
Konec aukce 6. 10. 2022 21:05:00
st...cz | 6. 10. 2022 20:48:45 | 6 000 Kč | |
dv...cz | 6. 10. 2022 8:40:45 | 5 500 Kč | |
ma...cz | 4. 10. 2022 20:10:05 | 5 000 Kč |