Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

malíř, grafik a ilustrátor, pocházel z významné pražské rodiny grafiků, na počátku své tvorby se věnoval především malbě, poté se soustředil na kresbu, grafickou tvorbu a ilustraci, zakládající člen SČUG Hollar a SVU Mánes, v jeho díle převládaly grafiky s pražskými motivy tvořené technikami barevné akvatinty, leptu a litografie

Zdroj: Artplus

Zimní pohled na Hradčany

lept s barevnou akvatintou na japanu, 1914, signováno a datováno v desce a tužkou PD, 34x34cm(53x46cm s rámem), pasparta, stříbřený rám

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 800 Kč

Příhozy 10

Konec aukce 23. 2. 2023 20:39:00

Položka číslo: 388