Liesler Josef (1912-2005)

žák prof.C. Boudy a O.Blažíčka, člen Královské belgické akademie, SVU Mánes, SČUG Hollar a člen skupiny Sedm v říjnu

Zdroj: encyklopedie VU

Liesler Josef (1912-2005)
Sen

barevný lept na ručním papíře, sig. PD Liesler74, 1974, 32,5x24cm, č.79/200, slepotiskové razítko Lyra Pragensis, volný list, 100% stav

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 800 Kč

Konec aukce 23. 2. 2023 20:20:00

Položka číslo: 385

Liesler Josef (1912-2005)
Hu, ta má ale lizák

litografie, 17x16, sign.PD tužkou, 1994, č.7/205, vzadu popsáno autorem, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:35:00

Položka číslo: 157

Liesler Josef (1912-2005)
Dáma renesanční

litografie, 16x17, sign.PD tužkou, 1986, č.116/200, volný list

Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 20:30:00

Položka číslo: 156