Menhiry našich dnů
Liesler-Menhiry našich dnů I

litografie, 24x30, sign.PD tužkou, 1985, č.117/145, volný list

Položka číslo: 15

Liesler Josef (1912-2005)
Menhiry našich dnů

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 20:00:00

ja...cz 16. 11. 2016 9:18:23 900 Kč