Graff Carl Anton (1774-1832)

malíř působící v Sasku, v Drážďanech, krajinář, syn slavného portrétního malíře Antona Graffa

Zdroj: Wikipedia, Artprice.com

Graff Carl Anton (1774-1832)
Klášter

olej na plátně, signováno vzadu C.Graff pinx.1821, 30x45(41x57), dýhovaný rám, vzadu štítek s popisem v němčině, zobrazen patrně klášter v Sasku, zajímavá klasicistní veduta

Vyvolávací cena
1 500 Kč
7 100 Kč

Příhozy 41

Konec aukce 24. 10. 2019 20:55:00

Položka číslo: 299

Graff Carl Anton (1774-1832)
Zámek Děčín

olej na plátně, nesignováno, 19x26(25x32), rám, klasicistní veduta drážďanského malíře krajin, zámek Děčín dle historických zdrojů často zobrazoval

Vyvolávací cena
1 200 Kč
2 300 Kč

Příhozy 12

Konec aukce 24. 10. 2019 20:34:00

Položka číslo: 300