olej na plátně, sign.PD, 1955, reprezentativní plátno galerijní ůrovně, 60x80(79x100), zdobný štukový rám, vzadu razítko ČFVU, malba srovnatelná se Slavíčkovými plenérovými plátny, zcela zachovalé
Položka číslo: 43
Matějíček Bohumil (1925-1998)
Horácký motiv
- Vyvolávací cena
- 4 000 Kč
- 4 600 Kč
Příhozy 7
Konec aukce 30. 11. 2016 22:20:00
en...cz | 30. 11. 2016 19:59:52 | 4 600 Kč | auto |
mi...cz | 30. 11. 2016 19:59:52 | 4 500 Kč | |
en...cz | 30. 11. 2016 19:59:46 | 4 400 Kč | auto |
mi...cz | 30. 11. 2016 19:59:46 | 4 300 Kč | |
en...cz | 30. 11. 2016 19:59:11 | 4 200 Kč | auto |
mi...cz | 27. 11. 2016 18:17:08 | 4 100 Kč | |
be...cz | 25. 11. 2016 9:35:49 | 4 000 Kč |