Matějíček Bohumil (1925-1998)
Horácký motiv
olej na plátně, sign.PD, 1955, reprezentativní plátno galerijní ůrovně, 60x80(79x100), zdobný štukový rám, vzadu razítko ČFVU, malba srovnatelná se Slavíčkovými plenérovými plátny, zcela zachovalé
- Vyvolávací cena
- 4 000 Kč
- 4 600 Kč
Příhozy 7
Konec aukce 30. 11. 2016 22:20:00
Položka číslo: 43