Lhoták Kamil (1912-1990)
Pařížská nároží
2x litografie, 1958, ilustrace ke knize Karla Hlaváčka-Pařížská nároží, rámováno
- Vyvolávací cena
- 1 300 Kč
- 1 600 Kč
Příhozy 4
Konec aukce 17. 10. 2024 20:10:00
Položka číslo: 426