Bouda Pavel (1932-2012)
Co má křídla
olej na sololitu, signováno PD: Bouda, 10x12cm(26x24cm s rámem), vzadu štítek ČFVU, v dolní části podkladu je skvrna
- Vyvolávací cena
- 2 000 Kč
- 2 300 Kč
Konec aukce 17. 10. 2024 20:35:00
Položka číslo: 431