olej na plátně, nesignováno, 19x26(25x32), rám, klasicistní veduta drážďanského malíře krajin, zámek Děčín dle historických zdrojů často zobrazoval
Položka číslo: 300
Graff Carl Anton (1774-1832)
Zámek Děčín
- Vyvolávací cena
- 1 200 Kč
- 2 300 Kč
Příhozy 12
Konec aukce 24. 10. 2019 20:34:00
ka...cz | 24. 10. 2019 20:30:43 | 2 300 Kč | auto |
ja...cz | 24. 10. 2019 20:30:43 | 2 200 Kč | |
ka...cz | 24. 10. 2019 20:28:05 | 2 100 Kč | auto |
ho...cz | 24. 10. 2019 20:28:05 | 2 000 Kč | |
ka...cz | 24. 10. 2019 20:27:57 | 1 900 Kč | auto |
ho...cz | 24. 10. 2019 20:27:57 | 1 800 Kč | |
ka...cz | 24. 10. 2019 20:26:51 | 1 700 Kč | auto |
ja...cz | 24. 10. 2019 20:26:51 | 1 600 Kč | |
ka...cz | 24. 10. 2019 20:26:45 | 1 500 Kč | auto |
ja...cz | 24. 10. 2019 20:26:45 | 1 400 Kč | |
ka...cz | 24. 10. 2019 20:26:09 | 1 300 Kč | auto |
st...cz | 24. 10. 2019 20:25:06 | 1 200 Kč |