Graff Carl Anton (1774-1832)
Klášter
olej na plátně, signováno vzadu C.Graff pinx.1821, 30x45(41x57), dýhovaný rám, vzadu štítek s popisem v němčině, zobrazen patrně klášter v Sasku, zajímavá klasicistní veduta
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 7 100 Kč
Příhozy 41
Konec aukce 24. 10. 2019 20:55:00
Položka číslo: 299