olej na kartónu, signováno PD, 49x63(69x83), pod sklem, štukový rám, vzadu přípis: Mlýny na Čertovce v Praze
Položka číslo: 295
Procházka Jaro (1886-1949)
Čertovka
- Vyvolávací cena
- 8 000 Kč
- 12 000 Kč
Příhozy 9
Konec aukce 24. 10. 2019 20:11:00
gg...cz | 24. 10. 2019 20:07:43 | 12 000 Kč | |
ma...cz | 24. 10. 2019 20:06:52 | 11 500 Kč | |
gg...cz | 24. 10. 2019 20:03:59 | 11 000 Kč | |
ma...cz | 24. 10. 2019 20:03:15 | 10 500 Kč | |
ja...cz | 24. 10. 2019 20:02:47 | 10 000 Kč | |
gg...cz | 24. 10. 2019 20:02:32 | 9 500 Kč | |
ma...cz | 24. 10. 2019 20:01:45 | 9 000 Kč | |
ja...cz | 24. 10. 2019 20:01:31 | 8 500 Kč | |
gg...cz | 24. 10. 2019 19:56:25 | 8 000 Kč |