Procházka Jaro (1886-1949)
Čertovka
olej na kartónu, signováno PD, 49x63(69x83), pod sklem, štukový rám, vzadu přípis: Mlýny na Čertovce v Praze
- Vyvolávací cena
- 8 000 Kč
- 12 000 Kč
Příhozy 9
Konec aukce 24. 10. 2019 20:11:00
Položka číslo: 295