kvaš, akvarel, signováno vpravo dole, kolem r.1911, 25x17(42x32), pasparta, rám novější, výtečná ukázka autorovy studie stromů v pozdně secesním pojetí a koloritu
Položka číslo: 148
Bubeníček Ota (1871 – 1962)
Pohled na hrad
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 2 800 Kč
Příhozy 12
Účastníci 5
Konec aukce 12. 9. 2017 21:37:00
j....cz | 12. 9. 2017 21:33:26 | 2 800 Kč | auto |
st...cz | 12. 9. 2017 21:33:26 | 2 700 Kč | |
j....cz | 12. 9. 2017 21:31:34 | 2 600 Kč | auto |
st...cz | 12. 9. 2017 21:28:06 | 2 500 Kč | |
ja...cz | 12. 9. 2017 21:26:27 | 2 400 Kč | |
st...cz | 12. 9. 2017 21:22:05 | 2 300 Kč | |
ja...cz | 12. 9. 2017 21:21:58 | 2 200 Kč | auto |
st...cz | 12. 9. 2017 21:21:58 | 2 100 Kč | |
ja...cz | 12. 9. 2017 8:07:08 | 2 000 Kč | auto |
dv...cz | 11. 9. 2017 22:34:27 | 1 900 Kč | |
en...cz | 11. 9. 2017 21:55:54 | 1 800 Kč | |
ja...cz | 11. 9. 2017 21:54:36 | 1 500 Kč |