Bubeníček Ota (1871 – 1962)
Pohled na hrad
kvaš, akvarel, signováno vpravo dole, kolem r.1911, 25x17(42x32), pasparta, rám novější, výtečná ukázka autorovy studie stromů v pozdně secesním pojetí a koloritu
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 2 800 Kč
Příhozy 12
Účastníci 5
Konec aukce 12. 9. 2017 21:37:00
Položka číslo: 148