kombinovaná technika, tuš, běloba, rudka, sign.PD tužkou, 41,5x59(47x65), oboustranná kresba - rámováno, na druhé straně postava ženy, černý rám
Položka číslo: 117
Načeradský Jiří (1939- 2014)
Vizionář
- Vyvolávací cena
- 1 000 Kč
- 1 000 Kč
Konec aukce 31. 3. 2017 21:55:00
rj...cz | 31. 3. 2017 19:00:13 | 1 000 Kč | auto |