Načeradský Jiří (1939- 2014)
Kudlanka v dešti
akvarel, kombinovaná technika, sign.dole tužkou, 2003, 62,5x45, volný list
- Vyvolávací cena
- 2 000 Kč
- 2 000 Kč
Konec aukce 30. 5. 2019 20:15:00
Položka číslo: 284