Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Chalupy
pastel na papíře, signováno vpravo dole: Šafara 21/2 41, 40x48cm(69x76cm), pasparta, sklo, mohutný patinovaný rám, nepoškozeno
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 1 500 Kč
Konec aukce 6. 10. 2022 20:35:00
Položka číslo: 373