Odpočinek na poli
Daněk Sedláček V
Daněk Sedláček III
Daněk Sedláček IV
Daněk Sedláček záda I

olej na kartónu, signováno LD: Daněk-Sedláček, 38x49cm(53x63cm s rámem), zachovalé

Položka číslo: 435

Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Odpočinek na poli

Vyvolávací cena
7 000 Kč
Aktuální cena
7 000 Kč

Minimální příhoz: 0 Kč

Nejprve se přihlašte

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Konec aukce 5. 12. 2024 20:05:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!