Rolla Giuseppe Adolfo (1899 - 1967)
Listopad
olej na dřevě, sign.PD:A.Rolla, 22x16(41x34), dvojitý rám, vzadu štítek Galerie Bolzani Miláno, pozdně secesní malba italského autora
- Vyvolávací cena
- 500 Kč
- 600 Kč
Konec aukce 30. 11. 2016 21:45:00
Položka číslo: 35