olej na dřevě, 18x13(31x35,5), signováno vlevo dole pseudonymem: G.Stähly-Rychen, konec 19.stol., rám, miniatura zobrazující vodopády s rakouským klášterem na Dunaji
Položka číslo: 165
Sattler Hubert (1817-1904)
Klášter na Dunaji
- Vyvolávací cena
- 5 000 Kč
- 5 500 Kč
Konec aukce 31. 10. 2017 21:15:00
j....cz | 31. 10. 2017 21:11:39 | 5 500 Kč |