Krajina s osamělým jezdcem
Nowopacký V
Nowopacký IV
Nowopacký záda

akvarel, 16x24(36,5x45), sign.dole uprostřed J.Nowopacký, nedatováno, pasparta, rám, na paspartě vodní skvrny

Položka číslo: 94

Nowopacký Jan (1821 - 1908)
Krajina s osamělým jezdcem

Vyvolávací cena
900 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 31. 3. 2017 20:00:00

j....cz 31. 3. 2017 19:57:29 1 500 Kč