Podzim na Dyji
Havelka Dyje V
Havelka-podpis a rok
Havelka-zadní strana

olej na kartónu, signováno vlevo dole hůře čitelně, dat.1913, 49x65(55x70), výrazově až expresívní práce v pozdně secesním koloritu a adjustaci, usilující uvolněným rukopisem o jedinečné vystižení atmosféry babího léta na Dyji, potvrzení(certifikát) pravosti přiloženo, rám restaurován

Položka číslo: 93

Havelka Roman (1877-1950)
Podzim na Dyji

Vyvolávací cena
11 000 Kč
22 050 Kč

Příhozy 22

Konec aukce 31. 1. 2017 21:20:00

ga...om 31. 1. 2017 21:16:46 22 050 Kč
st...cz 31. 1. 2017 21:15:40 21 050 Kč
ja...cz 31. 1. 2017 21:14:28 20 050 Kč auto
st...cz 31. 1. 2017 21:14:28 20 000 Kč
ja...cz 31. 1. 2017 21:13:50 19 500 Kč auto
st...cz 31. 1. 2017 21:12:01 19 000 Kč
ja...cz 31. 1. 2017 21:11:23 18 500 Kč
st...cz 31. 1. 2017 21:11:15 18 000 Kč
ga...om 31. 1. 2017 21:10:35 17 500 Kč
st...cz 31. 1. 2017 21:09:21 17 000 Kč
ja...cz 31. 1. 2017 21:08:43 16 500 Kč auto
ga...om 31. 1. 2017 21:08:37 16 000 Kč
st...cz 31. 1. 2017 21:07:59 15 500 Kč
ga...om 31. 1. 2017 21:07:12 15 000 Kč
st...cz 30. 1. 2017 19:32:30 14 500 Kč auto
en...cz 30. 1. 2017 19:32:30 14 000 Kč
st...cz 30. 1. 2017 18:53:09 13 500 Kč auto
ga...om 30. 1. 2017 18:53:09 13 000 Kč
st...cz 30. 1. 2017 18:52:31 12 500 Kč auto
ga...om 30. 1. 2017 18:52:31 12 000 Kč
st...cz 30. 1. 2017 11:50:56 11 500 Kč auto
ga...om 26. 1. 2017 15:17:42 11 000 Kč