Dívka s žábou
DSCN1698
DSCN1699

litografie, 19,5x13, sign.v kameni a PD tužkou, vzadu razítko Galerie umění Karlovy Vary, volný list

Položka číslo: 88

Héroux Louis Carl Bruno (1868-1944)
Dívka s žábou

Vyvolávací cena
500 Kč
600 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:45:00

ra...cz 31. 1. 2017 15:25:22 600 Kč
em...cz 31. 1. 2017 10:47:22 500 Kč auto