Héroux Louis Carl Bruno (1868-1944)

německý malíř a grafik, ilustrátor módních a humoristických časopisů, žil a tvořil v Lipsku, současník Maxe Klingera, od roku 1900 do 1910 pravidelně vystavoval na Salónu v Paříži, ve své době velmi úspěšný a žádaný autor, představitel secese a symbolismu

Zdroj: Artprice.com

Dívka s žábou

litografie, 19,5x13, sign.v kameni a PD tužkou, vzadu razítko Galerie umění Karlovy Vary, volný list

Vyvolávací cena
500 Kč
600 Kč

Konec aukce 31. 1. 2017 20:45:00

Položka číslo: 88