Akt ve větru
Benda akt II
Benda akt IV
Benda akt V

terakota, výška 27cm, signováno na plintě, nepoškozeno

Položka číslo: 81

Benda Břetislav (1897-1983)
Akt ve větru

Vyvolávací cena
1 000 Kč
3 300 Kč

Příhozy 13

Konec aukce 31. 1. 2017 20:10:00

to...cz 31. 1. 2017 20:04:04 3 300 Kč auto
vd...cz 31. 1. 2017 19:39:25 3 200 Kč
to...cz 28. 1. 2017 10:39:28 2 000 Kč auto
dv...cz 28. 1. 2017 10:39:28 1 900 Kč
to...cz 28. 1. 2017 10:39:11 1 800 Kč auto
dv...cz 28. 1. 2017 10:39:11 1 700 Kč
to...cz 24. 1. 2017 19:31:03 1 600 Kč auto
mi...cz 24. 1. 2017 19:31:03 1 500 Kč
to...cz 24. 1. 2017 19:30:51 1 400 Kč auto
mi...cz 24. 1. 2017 19:30:51 1 300 Kč
to...cz 14. 1. 2017 9:43:04 1 200 Kč auto
dv...cz 14. 1. 2017 9:43:04 1 100 Kč
to...cz 10. 1. 2017 21:54:57 1 000 Kč auto