Postavy
Šerých bez rámu I

litografie, sign.PD tužkou, 48x35,5(69x54), 1983, č.63/80, pasparta, rám

Položka číslo: 46

Šerých Jaroslav (1928-2014)
Postavy

Vyvolávací cena
1 900 Kč
2 100 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:35:00

ja...cz 30. 11. 2016 22:30:38 2 100 Kč
dv...cz 25. 11. 2016 10:19:35 2 000 Kč
mi...cz 16. 11. 2016 9:13:41 1 900 Kč