Šerých Jaroslav (1928-2014)

významný čeký malíř, grafika a ilustrátor, jeho doménou byla monumentální malba, díla se vyznačují  spirituální hloubkou a čistotou forem, získal mnoho zahraničních a domácích ocenění

Zdroj: encyklopedie VU

Šerých Jaroslav (1928-2014)
Postavy

litografie, sign.PD tužkou, 48x35,5(69x54), 1983, č.63/80, pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 900 Kč
2 100 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:35:00

Položka číslo: 46