Horácký motiv
Matějíček IV
Matějíček iX
Matějíček VI

olej na plátně, sign.PD, 1955, reprezentativní plátno galerijní ůrovně, 60x80(79x100), zdobný štukový rám, vzadu razítko ČFVU, malba srovnatelná se Slavíčkovými plenérovými plátny, zcela zachovalé

Položka číslo: 43

Matějíček Bohumil (1925-1998)
Horácký motiv

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 600 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 22:20:00

en...cz 30. 11. 2016 19:59:52 4 600 Kč auto
mi...cz 30. 11. 2016 19:59:52 4 500 Kč
en...cz 30. 11. 2016 19:59:46 4 400 Kč auto
mi...cz 30. 11. 2016 19:59:46 4 300 Kč
en...cz 30. 11. 2016 19:59:11 4 200 Kč auto
mi...cz 27. 11. 2016 18:17:08 4 100 Kč
be...cz 25. 11. 2016 9:35:49 4 000 Kč