Zima v Oslawanu
Orlik II
Orlik III
Orlik záda

lept, 29,5x35cm(36x40cm s rámem), signováno PD: Emil Orlik, 1915, luxusní stříbřený rám, vzácný velký lept zimní scény na venkovském sídle von Gompertz Oslawan, mírné poškození papíru v pravém dolním rohu(odřený povrch)

Položka číslo: 416

Orlik Emil (1870-1932)
Zima v Oslawanu

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 200 Kč

Konec aukce 18. 4. 2024 20:12:00

ka...cz 18. 4. 2024 20:08:08 4 200 Kč
ha...cz 12. 4. 2024 11:37:34 4 100 Kč
dv...cz 21. 3. 2024 8:14:08 4 000 Kč